ЧОМУ З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ ВСІ?

За тривалий термін роботи ми завоювали довіру наших клієнтів.
З нами завжди приємно і зручно працювати.

Вивозимо брухт кольорового металу

Вивеземо Ваш брухт кольорового металу в Києві і області своїм транспортом.

Приймаємо майже все

Приймаємо кольоровий метал в будь-якому вигляді за попереднім погодженням з диспетчером.

Краща ціна і розрахунок на місці

У нас найкраща ціна на кольоровий метал в Києві, переконатися просто, зв’яжіться з нашим диспетчером. Розрахунок відразу на місці.

Вивеземо безкоштовно

Приїдемо, самі погрузимо Ваш кольоровий метал, самі вивеземо його, Вам потрібно лише узгодити всі з диспетчером.

Все зробимо самі

По приїзду до Вас самі демонтуємо металоконструкції, самі погрозимо і вивеземо.

Розрахунок на місці

По приїзду до Вас розрахунок відбувається прямо на місці. Виплачуємо гроші на руки. Телефонуйте нам прямо зараз!

ЗАМОВИТИ ВИВЕЗЕННЯ КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ ЗАРАЗ!

Як замовити Вивіз кольорового металу в Києві і області

Дзвінок диспетчеру

Вам потрібно зателефонувати нашому диспетчеру і узгодити час нашого приїзду.

Дочекатися нашого приїзду

Залежно від віддаленості Вас від нас, ми постараємося приїхати максимально швидко, наскільки це можливо.

Віддати метал, отримати гроші

Ми приїдемо, погрузимо кольоровий метал в наш транспорт, віддамо гроші Вам особисто в руки, Ви залишитеся задоволені!

ЗАМОВИТИ ВИВЕЗЕННЯ КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ ЗАРАЗ!

Природні ресурси планети не безмежні. Але їх використання збільшується щорічно. При цьому поклади руд кольорових металів поступово виснажуються. Хоча відкриваються нові родовища, проблема нестачі первинної сировини поступово стає все більш гострою.

Попри те, що в розвинених країнах розробляють різні способи видобутку природних копалин, в тому числі й у космосі, тільки повторне використання металолому здатне надовго відсунути проблему їх нестачі. Сьогодні обсяги сировини, які необхідні для виробництва товарів, набагато перевищують ці екзотичні можливості. Поки найбільш перспективним варіантом, який може утримати людство від застою в промисловому виробництві, є повторна переробка раніше вже використаних ресурсів.

Переваги повторного використання вторсировини

У цьому є й певні плюси. Видобуток корисних копалин і вироблення кольорових металів з руди є досить витратний процес. На нього витрачається багато енергії, в результаті чого металургійні підприємства досить помітно впливають на екологію, вносячи свій негативний внесок у зміну клімату.

Використання первинної сировини вимагає також значних людських й фінансових ресурсів. Якщо піднімаються ціни на мідь та інші кольорові метали, то зростає й вартість продукції, в якій вони використовуються. Сьогодні досягнуто певну межу зниження собівартості – піднімається зарплатня, а слідом за нею синхронно зростає ціна товарів. Тому, без переробки вторинної сировини та збільшення його частки в готовій продукції побороти цю тенденцію поки неможливо.

Кольоровий лом є чудовою альтернативою металу, вперше виплавленому з руди, оскільки на вторинну переробку витрачається набагато менше енергії, нема необхідності в розвідці та розробці нових покладів корисних копалин. В результаті на виробництво товарів не тільки йде менше коштів і трудових ресурсів – весь цикл виплавки металу з вторинної сировини займає значно менше часу. Це теж сприяє зниженню собівартості виробів.

Вигоду від використання вторинної сировини може отримати не тільки виробник і споживач продукції, але і будь-яка людина або організація, яка подбає про те, щоб подивитися навколо себе. Поруч з нами, буквально під ногами, лежать цінні матеріальні ресурси, за які можна отримати чималі гроші. Доклавши мінімум зусиль і своєчасно відреагувавши на зростання ціни на кольоровий метал, його власник легко поповнить свій бюджет, якщо звернеться до послуг фахівців.

Навіщо потрібна спеціалізована компанія

Серед усіх сценаріїв розвитку подій звернення за допомогою до спеціалізованої компанії для використання її можливостей є найбільш розумним. Необхідність цього обумовлена низкою проблем, які неминуче постануть перед власником брухту, якщо він стане діяти самостійно. Буде потрібно розв’язати наступні завдання:

  1. Знайти завод, згідний прийняти кольоровий метал в Києві або в області в тому обсязі, який пропонується.
  2. Знайти транспортний засіб, що підходить за всіма параметрами.
  3. Найняти бригаду вантажників, знайти кран або маніпулятор для завантаження брухту на автомашину.
  4. Організувати розвантаження машини на території покупця.
  5. Документально оформити здачу вторсировини та розв’язати питання з оплатою.

Вже на першому етапі продавця чекають істотні труднощі. Є лише незначна ймовірність того, що завод прийме сировину в обсязі, меншому, ніж мінімальна партія вторсировини. П’ятий пункт теж іноді виконати непросто, тому що далеко не кожне підприємство має можливість працювати з фізичними особами, навіть за безготівковим розрахунком.

Вирішити завдання, позначені в 2, 3 і 4 пунктах цілком реально, але сказати заздалегідь, у скільки це обійдеться досить складно. Діючи самостійно, власник металолому сподівається заощадити на посередницьких послугах, вважаючи, що вони невиправдано дороги. Насправді це не так. Сума, витрачена на доставлення металевого лому, з великою часткою ймовірності істотно перевищить незначну надбавку спеціалізованої компанії – якою б не була пропонована ціна міді. Лом, що зовсім не відповідає вимогам, які пред’являються на заводі, доведеться повертати назад, не тільки забувши про прибуток, але й намагаючись придумати, як відшкодувати збитки.

Що ми пропонуємо

Компанія «vyvoz-loma» працює на ринку вже тривалий час і за цей період встигла відпрацювати алгоритм взаємодії з постійними споживачами металевого брухту й зокрема міді. Ціна, за якою ми приймаємо лом, одна з найбільш вигідних в регіоні. Нами налагоджені прямі контакти, укладені довгострокові домовленості – все це дає можливість діяти без оглядки на поточну ситуацію в економіці.

Ми приймаємо металобрухт в будь-яких кількостях, від самих незначних обсягів до великих партій. Парк техніки нашої компанії дозволяє вирішувати всі завдання, пов’язані з прийомом металобрухту.

Ми можемо виконати роботи будь-якої складності. Технічні засоби для цього підбираються відповідно до принципу розумної достатності, але з урахуванням побажань замовника – якщо завдання необхідно виконати максимально швидко, то ми йдемо на додаткові витрати без коливань.

Часто трапляється, що власник партії металобрухту не має можливості самостійно доставити вантаж. Тоді ми вирішимо це завдання максимально ефективно, підібравши вантажні машини за наступними параметрами:

  • Габарити.
  • Вантажність.
  • Місткість кузова.
  • Прохідність.

Наші водії мають достатній досвід, уміло керують транспортними засобами в умовах бездоріжжя та на ділянках мінімальної площі.

Можливість вибору необхідної техніки, ретельно продумана логістика, чітка організація роботи всіх підрозділів компанії та прямі договори зі споживачами металолому дозволяють нам запропонувати ціни, найвигідніші у Києві та Київській області. Кваліфіковані менеджери без найменшої затримки приймуть замовлення на прийом металобрухту й зроблять для його оформлення все необхідне.

Залиште заявку на нашому вебсайті або зателефонуйте по одному з телефонів – все інше ми зробимо самі.

© Copyright 2021 | Розробка сайту - WEB1