ЧОМУ З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ ВСІ?

За тривалий термін роботи ми завоювали довіру наших клієнтів.
З нами завжди приємно і зручно працювати.

Вивозимо лом від 80 кг

Вивеземо Ваш чорний металобрухт в Києві і області від 80 кг своїм транспортом.

Приймаємо майже все

Приймаємо метал, велику побутову техніку в будь-якому вигляді за попереднім погодженням з диспетчером.

Краща ціна і розрахунок на місці

У нас найкраща ціна на метал у Києві, переконатись в цьому просто, зв’яжіться з нашим диспетчером. Розрахунок відразу на місці.

Вивеземо безкоштовно

Приїдемо, самі погрузимо Ваш чорний лом, самі вивеземо його, Вам потрібно лише узгодити візит з диспетчером.

Все зробимо самі

По приїзду до Вас самі демонтуємо металоконструкції, погрузимо і вивеземо.

Розрахунок на місці

По приїзду до Вас, розрахунок відбувається прямо на місці. Виплачуємо гроші на руки. Телефонуйте нам прямо зараз!

ЗАМОВИТИ ВИВЕЗЕННЯ ЧОРНОГО МЕТАЛОБРУХТУ ЗАРАЗ!

Як замовити Вивіз чорного металу

Дзвінок диспетчеру

Вам потрібно зателефонувати нашому диспетчеру і узгодити час Вашого приїзду.

Дочекатися нашого приїзду

Залежно від віддаленості Вас від нас, ми постараємося приїхати максимально швидко, наскільки це можливо.

Віддати метал, отримати гроші

Ми приїдемо, самі демонтуємо метал, погрузимо його в наш транспорт, віддамо гроші Вам особисто в руки, Ви будете задоволені!

ЗАМОВИТИ ВИВЕЗЕННЯ ЧОРНОГО МЕТАЛОБРУХТУ ЗАРАЗ!

Ставлення суспільства до планети як до невичерпного джерела корисних копалин почало змінюватися відносно недавно. Далеко не кожна людина зараз розуміє важливість економного витрачання наявних ресурсів, і таке бездумне ставлення змушує людство постійно балансувати на межі глобальної екологічної катастрофи. Тому будь-які дії, що вживаються для розвитку переробки вторинної сировини, по суті, є заходами, спрямованими на збереження середовища проживання людини, а також тваринного та рослинного світу.

Ціна на метал адекватно реагує на те, що запаси корисних копалин на Землі в результаті розвідки та розробки нових родовищ, неухильно наближаються до мінімуму, після досягнення якого ситуація на планеті може повністю вийти з-під контролю. Країни, що активно освоюють космічний простір, розробляють способи видобутку металів на астероїдах й інших планетах. Але такі екзотичні методи розв’язання цієї складної проблеми не допоможуть у найближчому майбутньому істотно відсунути кризу, що насувається.

Хоча на чормет ціна помітно нижча, ніж на кольоровий метал, саме використання заліза дозволило сучасному суспільству досягти такого високого рівня розвитку. Тому переробка чорного металолому – один з найкорисніших видів діяльності.

Використовуючи його як сировину, можна значно скоротити собівартість виробів, в яких є металеві деталі. Приймання металобрухту замість первинної сировини знижує потребу в подальшому розширенні діяльності гірничо-збагачувальної промисловості. Це не тільки зменшує витрати на виробництво, а й позитивно впливає на екологічну ситуацію шляхом зниження споживання та випромінювання в атмосферу теплової енергії, а також зменшення обсягів виділення шкідливих летючих речовин.

Як отримати вигоду, відправивши металолом до пункту приймання металу в Києві

Постійний попит перетворює металеве сміття, яке зустрічається буквально на кожному кроці, в цінний матеріальний ресурс. Його продаж може принести чималий прибуток, який можна розглядати в якості бонусу за прибирання. Вище ціна на металобрухт – більший бонус.

Уважно роззирнувшись навкруги, поруч можна знайти сталеві, чавунні чи залізні вироби, які давно вийшли з ладу, але продовжують лежати, даремно займаючи місце в підвалі, в сараї, на ділянці біля будинку, на будмайданчику або просто на вулиці. Чорний лом найчастіше швидко іржавіє під впливом вологи, і цей процес фактично є чистою втратою грошей.

Найпростіший та найлогічніший спосіб заробити – це зв’язатися телефоном або через сайт з компанією, яка займається прийманням металу на професійному рівні. Чому? Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти, з якими труднощами доведеться зіткнутися продавцеві металобрухту, який вирішить здати його безпосередньо на металургійне підприємство.

Їх можна розділити на дві основні групи. В першу входять фактори, пов’язані з особливостями структури й роботи промислових підприємств:

  • Заводський відділ постачання оперує десятками, сотнями та тисячами, в крайньому випадку, одиницями тон сировини. Завод навряд чи стане здійснювати приймання металобрухту в кілограмах. А це означає, що ймовірність укладання договору на здачу брухту в обсязі меншому, ніж мінімальна партія, вкрай мала.
  • Промислові підприємства неохоче працюють з фізичними особами, які не мають юридичного статусу. Звідси виростає серйозна проблема – як оформити приймання металу, та як отримати за нього чесно зароблені гроші.

Подібні обмеження можуть проявитися не відразу, а тоді, коли власник вторсировини виконає всю підготовчу роботу та привезе вантаж на місце, вказане покупцем. Якщо перешкоди подолати не вдасться, то продавець зазнає збитків, які викликані факторами, що входять до другої групи:

  • Оренда транспортного засобу, на якому металевий лом буде досить вигідно вивезти до місця, де проводиться приймання металу. Київ – велике місто, тому перевезення може обійтися досить дорого.
  • Оренда крана, навантажувача або маніпулятора, а можливо й бригади вантажників для навантаження металолому.

У разі невдачі крім непотрібних фінансових витрат буде втрачено ще дещо важливе – особистий час. Але цих проблем можна легко уникнути, якщо звернутися до фахівців.

Чому ми

  • Компанія «vyvoz-loma» працює на ринку досить тривалий час для того, щоб налагодити необхідні контакти з великими покупцями вторинної сировини.
  • Вигідні закупівельні ціни чорного металу обумовлені ретельно продуманими алгоритмами роботи та оптимізацією структури нашого підприємства.
  • У нашому розпорядженні великий парк різноманітної автотехніки, що дозволяє здійснити терміновий вивіз вторсировини з території продавця, якщо в цьому виникне необхідність.
  • В Києві та Київській області ми виконуємо роботи будь-якої складності, включаючи демонтаж металоконструкцій.
  • Нашою сильною стороною є уважне ставлення до будь-якого клієнта, незалежно від обсягу партії, яку він підготував до продажу.

Зателефонуйте або залиште заявку на сайті – досвідчені менеджери швидко та без помилок оформлять замовлення й організують приймання металу в зручний для продавця час.

© Copyright 2021 | Розробка сайту - WEB1